15128.
377. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 7 db: Beke György: Magyar gondok Erdélyben, Bp, 1990, Magvető; Nagy Pál (szerk.): Erős várunk - kollégiumi emlékkönyv, Marosvásárhely, 1993, Custos kiadó; Botlik József: Erdély tíz tételben (1918-1940), Szombathely, 1988, szerzői kiadás; Bálint István János - Szabó T. Ádám (szerk.): Erdélyi református templomok és tornyok. Transylvania képeskönyvek. Reprint. Bp, 1989, Polygon Könyvkiadó.; Száraz György: Erdély múltjáról, jelenidőben. Bp, 1988, Magvető.; Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt.; Zakariás G. Sándor (szerk.): Az Erdélyi Férfiak Egyesületének évkönyve 1928-1933. Bp, 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói, enyhén kopottas papírkötésben, felvágatlan. A könyvek közül némelyik ajándékozói bejegyzéssel rendelkezik.