15110.
377. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
E. O. Hoppé: England. Baukunst und Landschaft. Mit einer einleitung von Charles F. G. Maserman. Berlin, 1926,Ernst Wasmuth. Német nyelven. Angol, német, francia és spanyol nyelvű képfeliratokkal. Nagyon gazdag fekete-fehér egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.