15104.
377. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Donászy Ferenc: Tengereken innen, tengereken túl. Természeti képek minden világrészről. Bp.,é.n. Légrády, 4+349+2 p.+7 (fekete-fehér) t.+5 (színes) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, egy lapon javítással.