15121.
377. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Budapest áramellátásának története. 1893-1933. Bp. 1934. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. (Bp. Székesfőv. Háziny.) 297 l., 20 t. (15 kihajtható). 249 szövegközti ábrával (ábrák, táblázatok, grafikonok, térképek, fotók, stb.) Aranyozott kiadói vászonkötésben, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.