Books: Travelling, Local History Number of items: 209
2216811
15108
377
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Majer Antal: Fenyves a Bakonyalján. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2216906
15109
377
Other collectibles
Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp, 1987, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított papírborítóban, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2216235
15110
377
Other collectibles
E. O. Hoppé: England. Baukunst und Landschaft. Mit einer einleitung von Charles F. G. Maserman. Berlin, 1926,Ernst Wasmuth. Német nyelven. Angol, német, francia és spanyol nyelvű képfeliratokkal. Nagyon gazdag fekete-fehér egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
2216237
15111
377
Other collectibles
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta József Főherceg. A II. részben Zala vármegye községeinek leírásával, valamint személyi adattárral. Bp., 1939, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 812 p.+24 (Fekete-fehér képtáblák, 12 levélen) t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
3 600 HUF
2216312
15112
377
Other collectibles
Ripka Ferenc: Gödöllő a király család otthona. Jókai Mór előszavával. Bp., 1896., Szerzői kiadás, (Horányszky V.-ny.), 1 t. (I. Ferenc József fényképe)+241+2 p. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett kaucsuk-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, kijáró, sérült címképpel.
5 000 HUF
2216353
15113
377
Other collectibles
Szentgotthárd. Helytörténeti, művelődéstörténeti, helyismereti tanulmányok. Szerk.: Kuntár Lajos-Szabó Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2216354
15114
377
Other collectibles
1 000 HUF
2216360
15115
377
Other collectibles
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2216374
15116
377
Other collectibles
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Bp., é.n. (1938), Révai-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2191175
15117
377
Other collectibles
Révész Tamás, Bächer Iván: Budapest. Egy város az ezredfordulón. Bp., 1996, Herald. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2191051
15118
377
Other collectibles
Erdélyi városok - Amit látni kell!. Debrecen, 2014, Tóth Könyvkereskedés. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2190645
15119
377
Other collectibles
Guy-Pierre Bennet: Párizs. Bp.., 2004, Geographia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Gazdagon illusztrált.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035