Books: Travelling, Local History

Number of items: 209

Majer Antal: Fenyves a Bakonyalján. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15108.

1 200 HUF
Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp, 1987, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított papírborítóban, volt könyvtári példány.
15109.

1 200 HUF
E. O. Hoppé: England. Baukunst und Landschaft. Mit einer einleitung von Charles F. G. Maserman. Berlin, 1926,Ernst Wasmuth. Német nyelven. Angol, német, francia és spanyol nyelvű képfeliratokkal. Nagyon gazdag fekete-fehér egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15110.

2 000 HUF
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta József Főherceg. A II. részben Zala vármegye községeinek leírásával, valamint személyi adattárral. Bp., 1939, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 812 p.+24 (Fekete-fehér képtáblák, 12 levélen) t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
15111.

3 600 HUF
9,73
10,59
10
Ripka Ferenc: Gödöllő a király család otthona. Jókai Mór előszavával. Bp., 1896., Szerzői kiadás, (Horányszky V.-ny.), 1 t. (I. Ferenc József fényképe)+241+2 p. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett kaucsuk-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, kijáró, sérült címképpel.
15112.

5 000 HUF
13
Szentgotthárd. Helytörténeti, művelődéstörténeti, helyismereti tanulmányok. Szerk.: Kuntár Lajos-Szabó Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15113.

1 600 HUF
15114.

1 000 HUF
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15115.

1 200 HUF
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Bp., é.n. (1938), Révai-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15116.

1 000 HUF
Révész Tamás, Bächer Iván: Budapest. Egy város az ezredfordulón. Bp., 1996, Herald. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15117.

1 400 HUF
Erdélyi városok - Amit látni kell!. Debrecen, 2014, Tóth Könyvkereskedés. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15118.

1 000 HUF
Guy-Pierre Bennet: Párizs. Bp.., 2004, Geographia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Gazdagon illusztrált.
15119.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF