5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Tom Tit száz kÃsérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borÃtóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. "Lechner Gedeon Magán-könyvtára" bélyegzésekkel.