Books: Minibooks

Number of items: 5

Vegyes minikönyv tétel, 4 db:   Petőfi Sándor: Az apostol. Fekete Géza rajzaival. Bp., 1979., Ságvári Endre Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.   Arany János: Őszikék. Vál. és sajtó alá rendezte: Petőcz Károly. Békéscsaba-Gyoma, 1972., Kner Nyomda. Kiadói aranyozott nyl-kötés. Megjelent 200 példányban.   Janka Gyula: A miniatűr könyvek története és gyűjtése. Bp., 1969, Egyetemi. Kiadói kissé kopott aranyozott, festett műbőr-kötés, műanyag tokban. Megjelent 250 példányban. Makrokönyv.  I love you. Több nyelven a I love you mondat. hn.,én., nyn. Aranyozott kemény-kötésben, tokban. Makrokönyv.
17461.

Vegyes minikönyv tétel, 4 db: Petőfi Sándor: Az apostol. Fekete Géza rajzaival. Bp., 1979., Ságvári Endre Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. Arany János: Őszikék. Vál. és sajtó alá rendezte: Petőcz Károly. Békéscsaba-Gyoma, 1972., Kner Nyomda. Kiadói aranyozott nyl-kötés. Megjelent 200 példányban. Janka Gyula: A miniatűr könyvek története és gyűjtése. Bp., 1969, Egyetemi. Kiadói kissé kopott aranyozott, festett műbőr-kötés, műanyag tokban. Megjelent 250 példányban. Makrokönyv. I love you. Több nyelven a "I love you mondat." hn.,én., nyn. Aranyozott kemény-kötésben, tokban. Makrokönyv.

1 400 HUF
4,06
4,79
15
A Biblioman. Tündérhegyi csevegések Szántó Tibor könyvtervezővel. Beszélgetőtárs Vértessy Sándor. Kass János grafikájával a borítón. Bp., 1991-1992., Zrinyi-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (093./600) példányban.
17462.

2 000 HUF
5,80
6,85
Magyarok az olimpiákon. 1896-1972. Összeáll.: Szécsi Andor. Bp.,1972,Sport. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozott (1000/922.) példány.
17463.

800 HUF
2,32
2,74
125 év 125 kép. Gyomai Kner Nyomda. 1882-2007. Gyoma, 2007., Kner. Kiadói egészvászon-kötés.
17464.

1 200 HUF
3,48
4,11
Keretben. Tárcák Délmagyarországból. Szerk.: Tandi Lajos. Szeged, 1985., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Miniatűrkönyv-Klub. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.
17465.

800 HUF
2,32
2,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.