Books: Law

Number of items: 23

15640.

20 000 HUF
57,97
68,49
15641.

8 000 HUF
23,19
27,40
Buza László: A nemzetközi jog fő kérdései az új szellemű nemzetközi jogban. Bp., 1967, Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban, szerző által dedikált, volt könyvtári példány.
15642.

2 400 HUF
6,96
8,22
Pauler Tivadar: Észjogi előtan. Bp., 1873., Athenaeum, VII+315 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült, hiányos borítóval, pár lapon ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel, az utolsó lapokon hibás számozással.
15643.

2 000 HUF
5,80
6,85
Berényi Pál: Kereskedelmi jog. Tudományos zsebkönyvtár. 84. sz. Bp.,1911,Stampfel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
15644.

2 000 HUF
5,80
6,85
Magyarország alaptörvénye (2012. január 1.). Bp., 2015., Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Képekkel gazdagon illusztrált,
15645.

800 HUF
2,32
2,74
Varga Domokos György: Jogvédők a nemzet szolgálatában. Bp., 2011., Nemzeti Jogvédő Alapítvány. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15646.

1 000 HUF
2,90
3,42
15647.

1 000 HUF
2,90
3,42
15648.

2 800 HUF
8,12
9,59
15649.

1 000 HUF
2,90
3,42
15650.

5 000 HUF
14,49
17,12
15651.

4 000 HUF
11,59
13,70

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.