Books: Law

Number of items: 23

15640.

20 000 HUF
54,05
58,82
15641.

8 000 HUF
Buza László: A nemzetközi jog fő kérdései az új szellemű nemzetközi jogban. Bp., 1967, Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban, szerző által dedikált, volt könyvtári példány.
15642.

2 400 HUF
Pauler Tivadar: Észjogi előtan. Bp., 1873., Athenaeum, VII+315 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült, hiányos borítóval, pár lapon ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel, az utolsó lapokon hibás számozással.
15643.

2 000 HUF
Berényi Pál: Kereskedelmi jog. Tudományos zsebkönyvtár. 84. sz. Bp.,1911,Stampfel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
15644.

2 000 HUF
Magyarország alaptörvénye (2012. január 1.). Bp., 2015., Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Képekkel gazdagon illusztrált,
15645.

800 HUF
Varga Domokos György: Jogvédők a nemzet szolgálatában. Bp., 2011., Nemzeti Jogvédő Alapítvány. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15646.

1 000 HUF
15647.

1 000 HUF
15648.

2 800 HUF
7,57
8,24
15649.

1 000 HUF
15650.

5 000 HUF
15651.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF