4 000 HUF
Magyar művelődéstörténet II-V. kötet. Szerk.: Domanovszky Sándor. Bp., é.n.(1939-1942.), Magyar Történelemi Társulat. Gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott, gerincű félbőr-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, az II. és V. kötet gerincén sérülésekkel.