40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
XIX. sz. eleje F. Vualtrin Nr 231. AE Pinal órásmester által jelzett kulcsos zsebóra. Működő szerkezettel, kulccsal, ezüst tokkal, sérült zománc számlappal, d: 60 mm, hozzá fém lánc.