Toys, board-games

Number of items: 28

Múlt-Kor: A kocka el van vetve társasjáték. Bontatlan csomagolásban, új állapotban.
11888.

3 800 HUF
11,01
13,01
9
Autópálya teljes felszereléssel, trafóval, működőképes, eredeti dobozában, 59,5x36 cm
11889.

8 000 HUF
23,19
27,40
Műanyag helikopter játék, elemes, működőképes, 30,5x14 cm
11890.

1 000 HUF
2,90
3,42
Hatalmas, retro, részben PIKO H0 játék vasúti gyűjtemény mozdonyokkal, kocsikkal, sínekkel, épületekkel, trafókkal, váltókkal. 1 db PIKO BR 244 mozdony eredeti karton dobozában, 11 db PIKO kocsi (ebből 8 db PIKO karton dobozban), 2 db Prefo kocsi eredeti karton dobozában, 8 db jelzés nélküli kocsi. Kocsik részben kopott és laza alkatrészekkel, kis részben sérült. 9 db ház, műanyag és fa, részben kopott és kissé sérült. 2 db Permot kézi váltó eredeti karton dobozában. Sok-sok sín. 2 db PIKO trafó, egyik PIKO junior, kopott.
11891.

30 000 HUF
86,96
102,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.