Antique

Number of items: 32

11335.

20 000 HUF
57,97
68,49
Antik puttó, faragott fa büszt, jelzés nélkül, 9,5×8 cm
11336.

6 000 HUF
17,39
20,55
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény Selyem, bőr Fém csattal / Freemason apron Silk. leather 40x35 cm
11337.

18 000 HUF
52,17
61,64
1939 The Automobile Association - London Pilota Picnic krómozott, feliratozott fém hamutál. / Chromed metal ashtray. m: 10 cm
11338.

28 000 HUF
81,16
95,89
Íróasztali márvány tintatartó, egyik tartó teteje nem leszedhető, alján filc, 24x35 cm
11340.

5 000 HUF
14,49
17,12
11341.

15 000 HUF
43,48
51,37
11342.

120 000 HUF
347,83
410,96
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm
11343.

34 000 HUF
98,55
116,44
cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos. Bronz, márvány talapzat, jelzett: La Surprise par. Aug. Moreau, Mille dOr cm
11344.

cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos. Bronz, márvány talapzat, jelzett: "La Surprise par. Aug. Moreau, Mille d'Or" cm

200 000 HUF
579,71
684,93
Madaras, virágos, csigás keleti motívumokkal díszített ón tálka, sérült, hiányos, 9,5x25,5 cm
11345.

8 000 HUF
23,19
27,40
11346.

50 000 HUF
144,93
171,23
11347.

5 000 HUF
14,49
17,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

377. Auction:
From 1 to 10 September
Payment deadline is 25 September
Viewing: From 7 to 10 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.