12706.
376. Closed Online auction
Photo
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Kiss József (1843-1921) költő, szerkesztő portréja. Vintage fotó, kartonra kasírozva, Kiss Ottó fényképész (1876-1936) budapesti műterméből. A fotón jelzett (Kiss Ottó 1906), hátoldalán a fényképész bélyegzőjével. Kiss Ottó a költő Kiss József (1843-1921) fia volt. Fotó sarkainál és szélén sérült, foltos, felületi karcolásokkal, karton sérült. 36x26 cm