10597. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
0 HUF
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Salgótarján. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén hajtásnyommal és néhány apró folttal, 19x26 cm
Photo of the item taken by : kh