10414. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Nemes Tibor (1955-): Sirályok a Balaton felett. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész bélyegzőjével, 31,5×44,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit