14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Ismeretlen cirill betűs jelzéssel, feltehetően orosz v. szovjet festő munkája: Női portré. Olaj, vászon, 57×50 cm / Unknown cyrillic sign, probably work of a soviet or russian painter: Portrait of a lady. Oil on canvas, 57x50 cm