1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.