Books: Technics Number of items: 40
2130329
17204
376
Books: Technics
Other collectibles
Tűzoltási tapasztalatok IX. Bp. 1965. BM. Orsz. Tűzrendészeti Parancsnoksága. 341p. Papírkötésben
3 000 HUF
2179593
17205
376
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
2213034
17206
376
Books: Technics
Other collectibles
Clementis László: Gépészeti segédkönyv. I. rész. Szeged, 1922, Szerző. Félvászon kötés, címlap hiányos, viseltes állapotban.
1 000 HUF
1970110
17207
376
Books: Technics
Other collectibles
Ipari szakkönyvár 2 kötete:
Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.
Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel.
3 600 HUF
1461247
17208
376
3400
Books: Technics
Other collectibles
3 400 HUF
2179594
17209
376
Books: Technics
Other collectibles
2210903
17210
376
Books: Technics
Other collectibles
1 200 HUF
2192523
17211
376
Books: Technics
Other collectibles
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
1 000 HUF
2193008
17212
376
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
1899323
17213
376
Books: Technics
Other collectibles
3 600 HUF
1951820
17214
376
Books: Technics
Other collectibles
Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp.,1990, Műszaki. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2092778
17215
376
Books: Technics
Other collectibles
Fügedi László: Tetőfedés. Cserép, pala, nád, zsindely. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035