Books: Religion

Number of items: 69

Győrfi Károly: Keresztényüldözés a 21. század elején. Bp.,2015., Kairosz. Kiadói papírkötés.
17323.

1 400 HUF
Én apostoli vagyok, ő azonban apostol- Kiállítás a Szentszék és Magyarország ezerévek kapcsolatáról. Esztergom, Prímás Palota, 1996. június 29. - október 8. Esztergom, 1996, Esztergom-Budapesti Főegyházmegye. Kiadói papírkötés.
17324.

"Én apostoli vagyok, ő azonban apostol"- Kiállítás a Szentszék és Magyarország ezerévek kapcsolatáról. Esztergom, Prímás Palota, 1996. június 29. - október 8. Esztergom, 1996, Esztergom-Budapesti Főegyházmegye. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
Az elsőszombat megszentelése a Világ Királynéja Szeplőtelen Szivének engesztelése. Vác, 1944, Szalézi Művek. 32p. Kiadói papírkötés, az első lap szakadással.
17325.

1 000 HUF
P. Dám Ince (szerk.): A szenvedő Jézus útján. Keresztúti ájtatosság s néhány ima és ének a szenvedő Jézus tiszteletére Vác, 1945, Magyar Barát kiadása. Magyar Katolikus Néprajz kiadványa. 64p. Kiadói papírkötés.
17326.

1 000 HUF
Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón Felvidék visszatért! 1938-39 felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17327.

Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón "Felvidék visszatért! 1938-39" felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.

3 000 HUF
Uray Sándor: Kiáltásom halld meg Isten! Debrecen, 1914, Hoffmann és Kronovitz. Kiadói papírkötésben, koszos.
17328.

2 000 HUF
Szöllősi Mihály: Az Úrért s hazájokért elszéledett és számkivetett bujdosó magyarok füstölgő csepüje. Harmadik kiadás. Budapest, 1940, Bethlen-nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
17329.

3 000 HUF
Kirner A. Bertalan: Haza védelme. Bp., 1914, Kókai Lajos. Kiadói papírkötésben, koszos.
17330.

2 000 HUF
Opus Terrae Sanctae. Ahol Jézus Járt. Bp., 1935, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatala. Szynes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kissé foltos papírkötés.
17331.

1 000 HUF
Boda László: Isten országa közöttünk, hitben, reményben, szeretetben. Bp., 1993, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált és dátumozott! 175p. Kiadói papírkötés.
17332.

1 200 HUF
Boda László: Fiatalok keresztútja. Bp., 1995, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált! 35p. Kiadói papírkötés.
17333.

1 200 HUF
Bernolák Éva: Hittansztori? Visszaemlékezés hitoktatásunk harminc esztendejére. Bp., 1994, Egyházfórum Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17334.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF