Books: Religion

Number of items: 69

17311.

800 HUF
17312.

4 000 HUF
Bánk József: Igére vár a nép III. Gondolatok és buzdítások vasárnapokra és ünnepekre/III. kötet: C év. A szerző, Dr. Bánk József (1911- 2002) egri érsek, majd váci érsek-püspök által dedikált és dátumozott! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17313.

Bánk József: Igére vár a nép III. Gondolatok és buzdítások vasárnapokra és ünnepekre/III. kötet: "C" év. A szerző, Dr. Bánk József (1911- 2002) egri érsek, majd váci érsek-püspök által dedikált és dátumozott! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

1 400 HUF
John F. Kavanaugh: Krisztus követése a fogyasztói társadalomban. A kulturális szembenállás lelkisége. Ford.: Jávorné Barsi Boglárka. Bp., 2003, Ursus Libris-Altern. Kiadói papírkötés.
17314.

1 200 HUF
17315.

1 000 HUF
Duszik Lajos: A Mi Atyánk. Dedikált. Miskolc, 1940. Ludvig István. Kiadói papírkötésben.
17316.

1 400 HUF
Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, laza kiadói félvászon kötésben
17317.

800 HUF
17318.

600 HUF
1,62
1,76
17319.

1 600 HUF
17320.

1 200 HUF
A gyermek Jézusról nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17321.

1 000 HUF
Sík Sándor: Fekete Kenyér II. köt. DOM Katolikus Könyvek. Bp., 1931., DOM. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17322.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF