Books: Other rarities Number of items: 246
2210005
17468
376
Other collectibles
Eszterhás István: Amerikai magyar regény. Cleveland Heights, 1989, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2210286
17469
376
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 5 db. Fodor László: Novemberi vándorok. (Novellák.) Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, kötése meglazult, kijáró lapokkal. + Andrejev Leonid: Rögeszmék.(Elbeszélés.) Zsatkovics Kálmán fordítása. Békéscsaba, 1919, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, kötése meglazult. + Andrejev Leonid: Lázár. (Elbeszélés.) Zsatkovics Kálmán fordítása. Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, kötése leszakadt. + Kuprin I. A.: Az utcáról. (Elbeszélés.) Zsatkovics Kálmán fordítása. Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, helyenként összeragadtak a lapok. + Gottfried Keller: Tükör, a cica. (Csodálatos történet). Hevesi Sándor fordítása. Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, helyenként összeragadtak a lapok.
1 400 HUF
2207311
17470
376
Other collectibles
Dr. Hilscher Rezső: Bevezetés a szociálpolitikába. Bp., 1928, MEKDSz Szövétnek. Kiadói papírborításban, borító szakadt.
2 000 HUF
2207200
17471
376
3200
Other collectibles
Mátyus András: Betekintés Kisbédi Mátyus István diaeteticáiba. Székelyudvarhely, 2002, Illyés Közalapítvány. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
3 200 HUF
2207001
17472
376
Other collectibles
1 200 HUF
2207021
17473
376
Other collectibles
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. A Magyar Szemle Könyvei VI. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
4 000 HUF
2123809
17474
376
Other collectibles
Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek. 1940-1970. Pozsony, 1971., Madách. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
2116332
17475
376
Other collectibles
1 200 HUF
2207361
17476
376
Other collectibles
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., é.n. Athenaeum. kiadói vászonkötésben Beírásokkal
1 200 HUF
2160444
17477
376
Other collectibles
2 400 HUF
2193149
17478
376
Other collectibles
1 200 HUF
2192934
17479
376
Other collectibles
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035