Books: Other rarities Number of items: 246
2210159
17540
376
Other collectibles
Kaiser László: Eseménynaptár. Berzsenyitől Bódy Gáborig. A Teleszkóp sorozat kötete. Bp., 1998, a Kráter Műhely Egyesület kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
1 000 HUF
2211028
17541
376
Other collectibles
Márk vitéz. Román népballadák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1974, Kriterion. Egészvászon-kötés, szép állapotban.
1 000 HUF
2162277
17542
376
Other collectibles
C. F. Meyer: Pescara megkísértése. Elbeszélések. Vál. és ford.: Háy Gyula. A versbetéteket fordította: Brodszky Erzsébet. Bp., 1962., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
2162464
17543
376
Other collectibles
1 400 HUF
2157897
17544
376
Other collectibles
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
2156511
17545
376
Other collectibles
Bors Szilveszter: Első könyvünk. Alapítás, olvasmányok, számolás és mérés. A falusi iskolák számára. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1948, Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter,(Kalász Könyvkiadó-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. 2162369
17546
376
Other collectibles
1 000 HUF
2125230
17547
376
Other collectibles
Wladimir Kaminer: Katonazene. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés.
2167108
17548
376
Other collectibles
Millok Éva: Fogoly a vártoronyban. Ady Endre életregénye. Bp., 1968., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának a névbejegyzésével.
1 400 HUF
2167027
17549
376
Other collectibles
Jim Garrison: JFK gyilkosok nyomában. Ford.: Süle Gábor-Vadász Gyula. Bp.-Los Angeles, 1989., JLX. Kiadói papírkötés.
2166443
17550
376
Other collectibles
Derera Mihály: Szárnyas istenkék, földi bálványkák. Vogul mondafeldolgozás. (Teremtésmítosz.) Bp.,1982.,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2209568
17551
376
Other collectibles
Vámos Miklós: Utazások Erotikában. (Ki a franc az a Goethe?) Debrecen, 2007, Abovo. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban. Jó állapotú. A szerző által aláírt példány.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035