Number of items: 246

Kaiser László: Eseménynaptár. Berzsenyitől Bódy Gáborig. A Teleszkóp sorozat kötete. Bp., 1998, a Kráter Műhely Egyesület kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17540.

1 000 HUF
Márk vitéz. Román népballadák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1974, Kriterion. Egészvászon-kötés, szép állapotban.
17541.

1 000 HUF
C. F. Meyer: Pescara megkísértése. Elbeszélések. Vál. és ford.: Háy Gyula. A versbetéteket fordította: Brodszky Erzsébet. Bp., 1962., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17542.

800 HUF
17543.

1 400 HUF
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
17544.

800 HUF
Bors Szilveszter: Első könyvünk. Alapítás, olvasmányok, számolás és mérés. A falusi iskolák számára. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1948, Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter,(Kalász Könyvkiadó-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17545.

800 HUF
17546.

1 000 HUF
Wladimir Kaminer: Katonazene. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés.
17547.

800 HUF
Millok Éva: Fogoly a vártoronyban. Ady Endre életregénye. Bp., 1968., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának a névbejegyzésével.
17548.

1 400 HUF
Jim Garrison: JFK gyilkosok nyomában. Ford.: Süle Gábor-Vadász Gyula. Bp.-Los Angeles, 1989., JLX. Kiadói papírkötés.
17549.

800 HUF
Derera Mihály: Szárnyas istenkék, földi bálványkák. Vogul mondafeldolgozás. (Teremtésmítosz.) Bp.,1982.,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17550.

800 HUF
Vámos Miklós: Utazások Erotikában. (Ki a franc az a Goethe?) Debrecen, 2007, Abovo. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban. Jó állapotú. A szerző által aláírt példány.
17551.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF