17111.
376. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, egészen apró kopásnyomokkal, egy kijáró lappal, tulajdonosi névbélyegzővel, ex libris-szel.