13389.
376. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
cca 1933 Murgács Kálmán ötödik nótáskönyve. Bp., Nádor Kálmán Zeneműkiadó. Murgács aláírásával. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.