Match Label

Number of items: 13

cca 1896 Podvinecz és Heisler. Budapesti Malomépítészet és Gépgyár Főárjegyzék. Bp., én., (cca 1896), Athenaeum-ny., XV+223+3 p. + 1 t. Magyar és német nyelven. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, egy színes képtáblával. Kiadói szecessziós festett és aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos. Benne korabeli, kézzel készített árútáblácskákkal.
13078.

8 500 HUF
22,97
cca 1920-1940 Párkány, azonosítatlan vasbolt részben gépelt, részben kézzel készített bolti árukönyv, magyar és szlovák nyelven. Két hasonló üzlet volt ekkor a a városban, Dr. Schiller Lipót üzlete, és a konkurens Kohn (?) üzlete a Köves-házban. Fémgerincű kötésben,(Párkány, Anda és Galgóczi-ny.)
13079.

3 600 HUF
9,73
10,59
1928 100 Jahre Eisenwerk Witkowitz. A vasmű történetét bemutató képes kiadvány, aranyozott egészbőr kötésben 25 kihajtható táblával és térképpel / Witn pictures about the iron-works, In full leather binding. 25 fold out tables 31 cm
13080.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fém és papír csokoládés, bonbonos doboz d: 16 cm, 17x7 cm
13081.

800 HUF
1938 Deichsel. Magyar Acéldrót-, Drótkötél- és Drótárugyár Rt., Sodronykötelek, 1938., árukatalógus, 87 p.
13082.

1 200 HUF
7 db klf régi fém doboz
13083.

7 db klf régi fém doboz

1 200 HUF
cca 1974-1976 24 db magyar és német mirelit termék kartondoboza, csomagolása győri és miskolci hűtőházból
13085.

4 000 HUF
13086.

150 000 HUF
405,41
441,18
1942 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1942-es naptára, az utolsó lap leszakadt, 5 lap szélén, sarkán hiánnyal, elvált a mappától, plusz egy mappával, az első mappa üres, a második mappa hátoldalán hiánnyal.
13087.

1 000 HUF
5 db gyufásdoboz, 2 db Berlin feliratú, néhányban gyufával
13088.

1 000 HUF
Kis papírdoboznyi vegyes gyufacímke
13089.

2 400 HUF
1961 Erdész bál gyufacímke ív
13090.

1961 Erdész bál gyufacímke ív

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF