Advertisement

Number of items: 83

Autóker választék jegyzék. Teherautók, furgonok, munkagépek, autóbuszok, mentőjárművek, lakókocsik, targoncák, utánfutók stb. árjegyzéke (IFA, Barkas, ZIL, Moszkvics, Ikarus, Fecske, Skoda stb). 12p. 1976 körül. Kiadói papírkötés, borítón kisebb folttal, néhány oldalon tollas aláhúzásokkal, máskülönben jó állapotban.
13064.

1 200 HUF
1931 Budapest-Salgótarjáni Gépgyár és Vasöntő Rt. Neo-Perpetuum kétaknás folyton égő kályha reklámja, Abonyi grafikája, hajtott, szakadással, 30×22 cm
13065.

5 500 HUF
14,86
16,18
cca 1970 Carl Wasser szállítólevél, bélyeggel, bélyegzéssel, szárazpecséttel, német nyelven
13066.

1 600 HUF
Koh-I.Noor, Mephisto, valamint nyúl mintás papír dobozok, 3 db, szakadt, sérült állapotban, különböző méretekben. 5,5x18,5 cm, 14,5x7,5 cm, 12x12 cm
13067.

2 000 HUF
cca 1960-70 Törpeautó lemezárugyár kartondoboza, játékautó nélkül, apró szakadásokkal, belül firkált
13068.

1 000 HUF
cca 1920-70 össz. 11 db kis és közepes méretű, részben illusztrált fém és karton doboz fedéllel: 1 db cca 1920 csecsemő hosszát mérő szalag, eredeti karton dobozában. 2 db Neocarbolax gyógyszeres fém doboz. 1 db Szapolid szappanpapír karton doboz tartalommal. 1 db Csillag paszta, 1 db Prinzengarde szivarkás doboz. 1 db Sultan Flor török pipadohány, erősen kopott és horpadt. 1 db Benson and Hedges Super Virginia Cigarette, especially packed for Scandinavian Airlines feliratú fém doboz. 1 db Franck Henrik hosszúkás formájú kávés fém doboz, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, erősen kopott és horpadt, h: 22 cm. 1 db Huntley and Palmers Biscuits, London kekszes fém doboz, m: 10,5 cm. 1 db Ambassador inked ribbon fém doboz + 1 db cca 1930-40 zománcozott szappantartó, sérült. + 1 db modern Guinness sör fém reklámtábla, 14,5x10 cm
13069.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1950 Kályhacső lakk, Vegyicikkeket Kiszerelő Vállalat, 50 gr., bontatlan üvegcse, tartalommal, kopott címkével, kissé sérült dugóval, kis megszáradt kifolyással, m: 11 cm, 0,05l
13070.

cca 1950 "'Kályhacső lakk, Vegyicikkeket Kiszerelő Vállalat, 50 gr.", bontatlan üvegcse, tartalommal, kopott címkével, kissé sérült dugóval, kis "megszáradt" kifolyással, m: 11 cm, 0,05l

1 600 HUF
cca 1950-1960 Mads Stage (1922-2004) dán művész illusztrációjával díszített angol, kacsás fémdoboz, jelzett, kopott, rozsdával, 9x7x5 cm/ Mads Stage (1922-2004) duck tin box, signed, made in England, worn, rusty, 9x7x5 cm/
13071.

1 000 HUF
cca 1910 Arad-Csanádi Gazdasági Takarékpénztár kartondoboza, a belső gyűrűn horpadással, kopott, d: 10, m: 5,5 cm
13072.

3 000 HUF
Vegyes doboz tétel, 6 db fém/lemezdoboz: Gardano Cholate em Po, Bensdorp Cacao, Nestlé Nescafé, ...stb, 1 db Kraft-Haken papírdoboz, 1 db rajzszöges papírdoboz, 2 db régi gyufásdoboz, 1 db Globus Vegyes Gyümölcsíz fadoboz, kissé sérült, hiányzó tetővel, összesen 11 db. Különféle méretben, változó állapotban, Globus: 33x15x10 cm
13076.

1 000 HUF
Floragyár Tátra önműködő mosószer zománcozott fém reklámtáblája, sérülésekkel, 52×34 cm
13077.

36 000 HUF
97,30
105,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF