10506. 375. Closed Online auction Paintings and graphics
3 800 HUF
0 HUF
Zádor István (1882-1963): A Szentháromság 1945-ben (Budai Várnegyed). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, lap széle foltos, rézkarc ép, 9,5×19 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor