10435. 375. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Sugár Andor (1903-1944): Fürdőzők. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Sugár Andor rézkarca, 1928), üvegezett keretben, 14×11,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit