10345. 375. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Némethy Miklós (?-?): Városi panoráma (Budapest?). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és datált (Némethy Miklós 1927), díszes fa keretben, 18,5x25,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit