90 000 HUF
Krizbai Sándor (1949-): Erdélyi idill. Olaj, vászon, jelzett és datált (Krizbai 2009), hátoldalán autográf felirattal. 60x79 cm. Krizbai Sándor Marosvásárhelyen született, ahol a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1984-ban települt át Magyarországra. 1985 óta Szentendrén él, részt vett többek közt a Vajda Lajos Stúdió kiállításain.