10052. 375. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Börtsök László (?-?): Keresztyény Ifjusági Egyesület székháza díszterem mennyezetének terve (1930-40 körül). Ceruza, karton, jelzett, lap széle sérült, foltos, 25,5×56,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit