Kőhegyi Gyula (1933-): Tanya. Linómetszet, papír, jelzett. Képzőművészeti Alap bélyegzővel, mely szerint 100 példány sokszorosításra engedélyezve. 12,5×16 cm
König Róbert (1951-2014): Hyppomágia II (Paripák). Fametszet, rizspapír, farostra kasírozva, jelzett a nyomaton (KR 2008). Kisebb sérüléssel a lap tetején, fametszet ép. Kőnig Róbert grafikus munkásságának meghatározó témája volt a ló, lovassport, ló és ember kapcsolata. Az aukciónkon szereplő, nem csak méretében kiemelkedő művének egyik előképe Franz Marc (1880-1916) német festő Der Turm der Blauen Pferde c. festménye is lehetett. A Hyppomágia II egy másik példánya a 2008-ban, az 55. Vásárhelyi Őszi Tárlaton és a Képzőművészeti Egyetem Mecénások Dicsérete c. kiállításán 2019.12.04-2020.01.24-ig volt látható. Utóbbi tárlaton egy különteremben kizárólag König Róbert munkái kerültek kiállításra. 100×69,5 cm / Róbert König (1951-2014): Hyppomágia II (Horses). Woodcut, rice-paper, on board, signed on the woodcut (KR 2008). With a small damage on the top, the woodcut is without damage. Róbert König was famous for depicting horses and Hyppomágia II is among his best works. Another piece of this woodcut was exhibited twice, in 2008 and 2019/2020. 100×69,5 cm.
Krizbai Sándor (1949-): Erdélyi idill. Olaj, vászon, jelzett és datált (Krizbai 2009), hátoldalán autográf felirattal. 60x79 cm. Krizbai Sándor Marosvásárhelyen született, ahol a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1984-ban települt át Magyarországra. 1985 óta Szentendrén él, részt vett többek közt a Vajda Lajos Stúdió kiállításain.
László Gyula (1910-1998), 2 db mű: Fiatal hölgy portréja és alvó alak. Tus, papír, jelzett és datált, 33×24 és 20x28 cm + egy interjú 2006-ból László Gyuláról, amelyet az unokájával készítettek