5xklf. kitüntetés eredeti szalagsávja (Vitézségi Érem, Katonai Jubileumi Kereszt, Mozgósítási Kereszt, Károly Csapatkereszt, Katonai Szolgálati Jel) használt, de jó állapotban
5xdiff original thin ribbons of the "Medal for Bravery, Military Jubilee Cross, Commemorative Cross, Charles Troop Cross, Military Service Sign" decoration in used, but good condition
NMK 130., 269., 275., 295., 141-154.
5xklf. kitüntetés eredeti szalagsávja (Koronás Vas Érdemkereszt (miniatűrrel), Vitézségi Érem, Katonai Jubileumi Kereszt, Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára, Károly Csapatkereszt) használt, de jó állapotban
5xdiff original thin ribbons of the "Crowned Iron Cross of Merit (with miniature), Medal for Bravery, Military Jubilee Cross, Jubilee Commemorative Medal for the Armed Forces, Charles Troop Cross" decoration in used, but good condition
NMK 227., 137., 269., 249., 295.
5xklf. kitüntetésének eredeti szalagsávja (Katonai Érdemkereszt kardokkal, Bronz Katonai Érdemérem (hímzett koronával), Károly Csapatkereszt, Koronás Vas Érdemkereszt (miniatűrrel), Vörös Kereszt bármely fokozata) jó állapotban
5xdiff original thin ribbons of the "Military Cross of Merit with swords, Bronze Military Medal of Merit (with embroidered crown), Charles Team Cross, Crowned Iron Cross of Merit (miniature), any of the degrees of the Red Cross" decoration in good condition
NMK 178., 246., 295., 282-287., 227.
9xklf aranyozott, műgyantás katonai jelvény, "Kiváló Növendék, Kiváló Katona (+miniatűr), Kiváló Szakaszparancsnok, Kiváló Századparancsnok" + "Aranykoszorús Kiváló Hallgató, Aranykoszorús Kiváló Szakaszparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Zászlóaljparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok". Mind eredeti pántokkal! T:1-2