1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2
Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF
NMK 554
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat" zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1
NMK.: 696-698.
1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év" 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült
NMK 624-627.
1973. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1978. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 25 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, igazolással, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1983. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:1-2 hátoldali aranyozás kopott
NMK 656-658