15021.
375. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Baedeker, Karl: Die Schweiz. Chamonix. Die Oberitalienischen Seen. Handbuch für Reisende: - -. 39. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopott borÃtóval, a cÃmlapon a névbejegyzéseket leragasztották.