Books: Other languages

Number of items: 15

Robert Hamerling: Amour und Psyche. Német és latin nyelven. Lipcse, Verlag von Adolf Titze. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés.
17515.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
17516.

Available for bidding
3 600 HUF
12,63
Minimum bid:
3 600 HUF
Refresh
Máriaremetei zarándokhely. Német nyelvű, gót betűs kiadvány illusztrációkkal. Bp., 1900, J. Heisler Könyv- és Kőnyomdája. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, kopott festett lapélekkel.
17517.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
P. J. -B. Boone: Manuel de Lapologiste. Tournai, 1855., vászonkötéses, kopott, foltos borító és lapok, francia nyelvű
17518.

P. J. -B. Boone: Manuel de L'apologiste. Tournai, 1855., vászonkötéses, kopott, foltos borító és lapok, francia nyelvű

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Wilhelm Busch: Ubenteuer eines Junggefellen, München, n.é., fr. Baffermann kiadása, vászonkötéses, szakadozott, kopott borító, a lapok helyenként firkáltak vagy foltosak
17519.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
17520.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,61
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
The Illustrated Encyclopedia of country music. London, 1986, Salamander Books Ltd. Kiadói papír borításban + Sony News svéd nyelvű folyóirat
17521.

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
4,91
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Wilhelm Busch: Pater Filucius. Allegorisches Zeitbild. München, 1905., Fr. Wassermann. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17522.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,53
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Robert Lippmann: Die gesamte Holzbearbeitung in Fabrikbetrieben und Handwerkstätten. Jena, 1922, Verlag von Hermann Costenoble. Kiadói félvászon kötésben.
17523.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
Faust. Eine Tragödie von Johann Wolfgang von Goethe. Erster Theil. Mit Ornamenten von Rudolf Seitz. München, Theodor Stroefers Kunstverlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban / linen binding, damaged condition
17527.

Faust. Eine Tragödie von Johann Wolfgang von Goethe. Erster Theil. Mit Ornamenten von Rudolf Seitz. München, Theodor Stroefer's Kunstverlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban / linen binding, damaged condition

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
4,91
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
R. P. Christoph Fischer: Herren-Auge. Nürnberg, 1719, Johann Friedrich Rüdigern. Német nyelven. Útmutató gazdáknak, parasztoknak. Festetics Julianna (?) kézírásával. Rézkarcokkal, illusztrációkkal. Kartonált papírkötésben, borító erősen sérült, gerince hiányzik, lapok foltosak.
17528.

Available for bidding
90 000 HUF
270,27
315,79
Minimum bid:
90 000 HUF
Refresh
R.R.P. Ignatio Trauner: Seistliche seelen jagd. H.n. 1690, Johann Caspar Bencards. Tulajdonosi bélyegzővel, rézkarcokkal, illusztrációkkal. Első oldalon kézírással. Kartonált papírkötésben, gerince hiányzik, sérült állapotban, lapok foltosak.
17529.

Available for bidding
30 000 HUF
90,09
105,26
Minimum bid:
30 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.