Books: History

Number of items: 205

15791.

1 000 HUF
15792.

1 400 HUF
Köpeczi Béla: Magyarok és franciák. XIV. Lajostól a francia forradalomig. Bp., 1985, Szépirodalmi kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
15793.

1 000 HUF
Római régiségek és a mai irodalomtörténet vázlata.Wagner József összeállítása, Dr. Horvát Balázs fordítása és kibővítése. A tanuló ifjúság használatára. Bp., 1910, Lampel R. Nyolcadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés. A borító kopott, a lapok néhány helyen szakadtak vagy foltosak.
15794.

1 000 HUF
Egyetemes Philologiai Közlöny. Archivum Philologicum LIX. Szerk.: Huszti József- Eckhardt Sándor. Bp., 1935, A Budapesti Philologiai Társaság kiadása, K. M. Egyetemi Nyomda. 59. évfolyam, 4-6. szám. Tartalmazza Moravcsik Gyula: A magyar Szent Korona görög feliratai című tanulmányát. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapot.
15795.

1 400 HUF
Lőrincz László: Mongol mitológia. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 14. része. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotú.
15796.

1 200 HUF
Török József: Szerzetes és lovagrendek Magyarországon. Bp., 1990, Panoráma. Színes fotókkal illusztrált 16 oldalas mellékletben . Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapot.
15797.

1 000 HUF
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1975. Bp., 1978, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
15798.

800 HUF
15799.

2 000 HUF
Schuchhardt Károly: Schliemann ásatásai Trója, Tiryns, Mykéne, Orchomenos és Ithakában. Bp., 1892, MTA. Kiadói, egészvászon-kötésben. Borító foltos.
15800.

4 000 HUF
15801.

1 000 HUF
15802.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF