17132.
375. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.