Books: Architecture, Art

Number of items: 232

Frankl Aliona-Zeke Gyula: A másik város. Frankl Ailona fotóival, Zeke Gyula szövegével. Bp., 2003., Kijárat Kiadó. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Frankl Aliona és Zeke Gyula fotóművész által dedikált.
16691.

4 000 HUF
Aurora. A Kisfaludy-Társaság almanachja az 1914. évre. Szerk.: Voinovich Géza, Bp., 1914.,vászonkötéses
16692.

1 000 HUF
Ámos Imre emlékkiállítása. Szentendre, Művésztelepi Galéria. H.n., 1977, k.n. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. Jó állapotban
16693.

1 000 HUF
Schedel Ferencz: Kisfaludy Károly minden munkái. Bp., 1843., Kilián György kiadása, harmadik kötet, negyedik kiadás, vászonkötéses
16694.

1 000 HUF
Várossy Gyula: Kedélyes történetek. Humoros elbeszélések. Bp., 1900., Csörgey Zoltán rajzaival, vászonkötéses, kopott borító
16695.

1 000 HUF
A Fészek 1901-1976. Emlékkönyv a Fészek Művészklub alapításának 75. évfordulójára. Szerk.: Demeter Imre, Galambos Tibor. Bp., 1976, Gondolat. Kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, volt könyvtári példány. + Fészek Művészklub újévi köszöntőkártyája, az igazgatóság nevében, Galambos Tibor által aláírva.
16696.

2 000 HUF
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., [1986], Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16697.

1 000 HUF
Gyöngyössy János: Székely templomerődök. Csíkszereda, 1994, Corvina Könyvposta-Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
16698.

1 800 HUF
Dürer. Artbook sorozat része. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírborításban.
16699.

900 HUF
2,43
2,65
Borzák Tibor: Szembeszélő. Kecskemét, 2010, BT-Press Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, borító enyhén szakadt, de jó állapotban, a szerző által dedikálva.
16700.

1 600 HUF
Benvenuto Cellini mester élete, amiképpen ő maga megírta Firenzében. Molnár C. Pál illusztrációival. II. kiadás. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben.
16701.

800 HUF
Impresszionizmus. Szerk.: Eperjessy László. Bp. 2005, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés.
16702.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF