1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
cca 1909-37 össz. 4 db külföldi utazási prospektus és térkép: Antwerpen, fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven, 32p, elvált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel + Stradners Adria-Führer, Sommer 1909, német nyelven, 57p, sérült, ragasztott papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel, rövid leírással Abbáziáról és Fiuméról + 2 db London Underground railway map, 1937, térkép a metróhálózatról, 15x22,5, jó állapotban