Printed Materials

Number of items: 324

cca 1900-1910 meghívó tánczestélyre, Szolnok város főiskolai hallgatósága, Nemzeti Szálloda, hajtásnyommal, kisebb foltokkal, ceruzás bejegyzéssel
13505.

1 000 HUF
cca 1900-1910 Svájc leporelló, 36 db kőnyomatos képpel különféle helyszínekről, részben foltos
13506.

2 400 HUF
cca 1900-40 25 db szentkép, részben sérült és foltos
13507.

800 HUF
cca 1900-1947 Vegyes újság és nyomtatvány tétel. Hirlap, A Független Kisgazda-, Földmunkás és Polg. Párt lapja, össz. 21 lapszám, 1947 május-június + Magyar Iparművészet, 1909, XII. évf., 1. sz, Gödöllői Művésztelep tematikus szám + Nemzetközi Vasuti Hálókocsi nyomtatvány étel és ital árjegyzékkel, szakadt + 1937 Bp., Pátria Clubban rendezett esküvő menűje, hajtásnyommal stb.
13508.

1 000 HUF
15
1900 Győri Hírlap poétikai napilap november 25. szám
13509.

2 000 HUF
14
1902-1904 A Zászlónk című újság több száma egybekötve, I-II. évfolyam, teljes évfolyamok. Aranyozott félvászon kötésben, mintás lapélekkel, kopottas borítóval,
13510.

1 000 HUF
1903 Néptanítók Lapja. XXXVI. évf. 1-53 sz. Kiadja a Vallás és Közoktatásügyi M. Kir. Minisztérium. Szerk.: Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Bp.,1903, M. Kir. Tudományegyetemi Könyvnyomdában. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
13511.

3 000 HUF
cca 1906-1948 15 db halotti értesítő, bélyegekkel, bélyegzésekkel
13512.

1 000 HUF
1906 Gizellatelep Fürdő, klimatikus gyógyhely és vízgyógyintézet, képekkel illusztrált prospektus, 16p
13513.

12 000 HUF
32,43
35,29
1907-1908 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az Ethnographia melléklete. [Néprajzi Értesítő.] IX. évf. 1-2. füzet, VIII. évf. 3-4. füzet. (Két füzet.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.
13514.

1907-1908 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] IX. évf. 1-2. füzet, VIII. évf. 3-4. füzet. (Két füzet.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, felvágatlan példányok.

2 000 HUF
1908 Nemzetközi Vasúti Hálókocsi és Európai Expressvonat Társaság szolgálati szabályzat kocsitisztítók részére. Bp., 1908., Imp. Otto Brózsa, magyar és francia nyelven, 71 p.
13515.

8 000 HUF
cca 1909-37 össz. 4 db külföldi utazási prospektus és térkép: Antwerpen, fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven, 32p, elvált papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel + Stradners Adria-Führer, Sommer 1909, német nyelven, 57p, sérült, ragasztott papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel, rövid leírással Abbáziáról és Fiuméról + 2 db London Underground railway map, 1937, térkép a metróhálózatról, 15x22,5, jó állapotban
13516.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF