Antique

Number of items: 37

Fényképkeret, ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, külső méret: 13×10 cm, belső méret: 9×6 cm
11408.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
15,02
17,54
  Add to cart
  Remove
11409.

18 000 HUF
54,05
63,16
Hammer price:
18 000 HUF
11410.

Available
90 000 HUF
270,27
315,79
  Add to cart
  Remove
Régi amerikai kaviár- és vajtartó, jelzett, javításra szorul, d: 14 cm
11411.

Available
8 000 HUF
24,02
28,07
  Add to cart
  Remove
Asztali tintatartó szett, szép állapotban, csiszolt üveg tintatartóval, alján jelzett, 10×17×6 cm
11412.

Available
26 000 HUF
78,08
91,23
  Add to cart
  Remove
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény Selyem, bőr Fém csattal / Freemason apron Silk. leather 40x35 cm
11413.

Available
18 000 HUF
54,05
63,16
  Add to cart
  Remove
Ezüst(Ag) legyes tetejű cukortartó, jelzett, üveg alsó résszel, kis csorbával, d: 9,5 cm, m: 6,5 cm
11414.

Available
18 000 HUF
54,05
63,16
  Add to cart
  Remove
Angol jelzett alpakka mustár kínáló rózsaszín üveggel. 16x15 cm
11415.

2 600 HUF
7,81
9,12
11
Hammer price:
4 200 HUF
2 db alpakka kínáló és vajtartó, egyik mellé majdnem hozzávaló üveg fedő 21 cm, 17 cm
11416.

Available
1 200 HUF
3,60
4,21
  Add to cart
  Remove
XIX. sz: Antik réz lábos fedővel. Nagy méretű d:23 cm
11417.

Available
12 000 HUF
36,04
42,11
  Add to cart
  Remove
XIX. sz: Antik réz lábos 2 db közepes méretű d:16,5 cm
11418.

Available
10 000 HUF
30,03
35,09
  Add to cart
  Remove
XIX. sz: Antik réz lábos fedővel 2 db kis méretű d:12 cm, 15 cm
11419.

Available
12 000 HUF
36,04
42,11
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.