10495. 374. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
16
0 HUF
Jelzés nélkül, 1910-25 körül: A vetélytársak (kiscsibék). Olaj, fa, sérült, hátoldalán címmel és 75 korona felirattal. Sérült fa keretben, 20,5×30 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert