https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 52

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bordó színű üres kitüntetés tok, a kialakított fészek méretei alapján feltehetően a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje számára
31415.

Bordó színű üres kitüntetés tok, a kialakított fészek méretei alapján feltehetően a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje számára

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
18
Osztrák-Magyar Monarchia / Pozsony 1886. ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (A Pozsonyi I. József Katonai Veterán Egyesület alapításának 10. évfordulójára 1886. június 13) kétoldalas Br emlékérem füllel (33,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bratislava 1886. ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (10th Anniversary of the Jopseph I Military Veteran Association of Bratislava 13th June 1886.) double sided Br commemorative medallion with ear (33,5mm) C:VF edge error
31416.

Osztrák-Magyar Monarchia / Pozsony 1886. "ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (A Pozsonyi I. József Katonai Veterán Egyesület alapításának 10. évfordulójára 1886. június 13)" kétoldalas Br emlékérem füllel (33,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bratislava 1886. "ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (10th Anniversary of the Jopseph I Military Veteran Association of Bratislava 13th June 1886.)" double sided Br commemorative medallion with ear (33,5mm) C:VF edge error

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Number of bids:
0
1896. 896-1896 Milleniumi Br lemezjelvény (55x41mm) T:2 / Hungary 1896. 896-1896 Br sheetmetal badge for the Hungarian Millenium (55x41mm) C:XF
31417.

1896. "896-1896" Milleniumi Br lemezjelvény (55x41mm) T:2 / Hungary 1896. "896-1896" Br sheetmetal badge for the Hungarian Millenium (55x41mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Number of bids:
0
1908-1946. A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés
31418.

1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
~1920-1940. Kisújszállási Ref. Horthy Gimnázium zománcozott sapkajelvény, darutoll tartóval (60x30mm) T:2- zománchibák, rögzítőpántok nélkül
31419.

~1920-1940. "Kisújszállási Ref. 'Horthy' Gimnázium" zománcozott sapkajelvény, darutoll tartóval (60x30mm) T:2- zománchibák, rögzítőpántok nélkül

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
10
~1930. CREDO zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) + ~1930. Kettős keresztes zománcozott fém kitűző + 1938. 1938. Szt. István év Br lemezkitűző (17x24mm) + 1959. Horváth Mihály ÁltalánosGimnázium Szentes - 1859-1959 Br jelvény (42x36mm) T:2,2- zománchiba
31420.

~1930. "CREDO" zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) + ~1930. Kettős keresztes zománcozott fém kitűző + 1938. "1938. Szt. István év" Br lemezkitűző (17x24mm) + 1959. "Horváth Mihály ÁltalánosGimnázium Szentes - 1859-1959" Br jelvény (42x36mm) T:2,2- zománchiba

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
4
Berán Nándor (1889-1965) 1935. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya Br kitüntetés füllel. A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! (31,5mm) T:2
31421.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés füllel. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31,5mm) T:2

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
4
1939. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa zománcozott fém jelvény Boczán Károly Csokonai u. 8. gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:1-,2 hátlapon patina
31422.

1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa" zománcozott fém jelvény "Boczán Károly Csokonai u. 8." gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:1-,2 hátlapon patina

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
~1930-1940. M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége) ezüstpatinázott fém jelvény (14x19mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. M.GY.O.SZ. (Hungarian Shorthand Writers Alliance) silver plated badge (14x19mm) C:AU
31423.

~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége)" ezüstpatinázott fém jelvény (14x19mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Hungarian Shorthand Writers Alliance)" silver plated badge (14x19mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1942. Munka! Becsület! 1941-42 aranyozott Br vasutas sapkajelvény (54x40mm) T:2 horpadás
31424.

1942. "Munka! Becsület! 1941-42" aranyozott Br vasutas sapkajelvény (54x40mm) T:2 horpadás

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
5
1946. Nemzetközi Ifjúsági Szövetség (nagy és kis méretben is) zománcozott + 10db, főleg zománcozott szocialista jelvény, közte Kisdobos jelvény T:2-
31425.

1946. Nemzetközi Ifjúsági Szövetség (nagy és kis méretben is) zománcozott + 10db, főleg zománcozott szocialista jelvény, közte "Kisdobos" jelvény T:2-

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
1950. Magyar Munka Érdemérem kitüntetés, hátlapján 1949 évszámmal, mellszalag nélkül T:1 Hungary 1950. Merit Medal of Hungarian Labour decoration, without ribbon C:UNC NMK.: 516.
31426.

1950. "Magyar Munka Érdemérem" kitüntetés, hátlapján "1949" évszámmal, mellszalag nélkül T:1 Hungary 1950. "Merit Medal of Hungarian Labour" decoration, without ribbon C:UNC NMK.: 516.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
26

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment