15616.
374. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Végh Antal:Erdőháton, nyíren. Magyarország felfedezése sorozat Bp. 1972 Szépirodalmi Könyvkiadó, Egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval