15102.
374. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.