1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1906 Buzárovits Gusztáv, XII+291+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.