Books: Religion

Number of items: 42

Arany Biblia. A Szentírás feltüntetve a legnagyobb művészek képeiben. A szöveget Károli Gáspár után átnézte és gondozta Szász Károly. Protestáns kiadás. I-II. kötet. 1. kötet: Az Ó szövetség. 2. kötet: Az Új szövetség. Budapest, (1884). Méhner Vilmos (Grund ny.) Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben. Az újszövetég első néhány lapja hiányzik, a lapok elváltak a kötéstáblától. Mindkét köteten kisebb sérülések.
17284.

50 000 HUF
135,14
147,06
17285.

32 000 HUF
86,49
94,12
Jánosi József - Mária. A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana. Molnár C. Pál 22 fametszetével. Bp., 1941. Stephaneum Nyomda. 110 p. Fűzve, kiadói kartonálásban
17286.

5 000 HUF
[Biblia I-V. kötetben]: Ószövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-III. Kötet.; Újszövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-II. kötet. Bp.,[1930-1934, 1927-1928], Szent István-Társulat,(Stephaneum-ny.), 1019+1 p.+1 (kihajtható térkép) t., 1091+1 p., 1027+3 p.;554 p.+1 (kihajtható térkép) t.,491+1 p.+1 (kihajtható térkép) t. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
17287.

5 000 HUF
17
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, hátsó kötéstábla kissé foltos, egyébként jó állapotban.
17288.

5 000 HUF
[Krammer Ferenc (1748-1818):] Fragmentum Isagogicum de Religione, et Ecclesia Catholica, sola salvifica, et de neotericae catholicitatis originibus.;  Fragmentum Secundum Dogmaticum de Sola Salvifica Religione, et neoterica religionis catholicitate, ex scriptura et ratione.;   Fragmentum Tertium, Dogmaticum de Sola Salvifica Ecclesia, et neoterica ecclesiae catholicitate, ex scriptura et ratione.  Tyrnaviae, 1814., Typis Venceslai Jelinek, VIII+176;IV+5-166;IV+5-500+12 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötésben.
17289.

5 000 HUF
17290.

4 000 HUF
17291.

4 000 HUF
17292.

4 000 HUF
17293.

4 000 HUF
Delitzsch Frigyes: Babylonia és Biblia. Bp., 1903, 	Athenaeum. 44p. 49 fekete-fehér képpel illusztrálva. Az uj és átnézett kiadás után egyedül jogosított magyar fordítás. Kiadói papírkötés, foltos borító elvált a testtől.
17294.

2 000 HUF
Duszik Lajos: A Mi Atyánk. Dedikált. Miskolc, 1940. Ludvig István. Kiadói papírkötésben.
17295.

1 500 HUF
4,05
4,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF