5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.