11380.
374. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm